Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2024“

Jau paskelbti tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2024“ galutiniai rezultatai. Visi mūsų mokyklos mokiniai konkursui registravosi per mokyklą ir konkurse dalyvavo akivaizdiniu būdu. Šiais mokslo metais konkurse dalyvavo 70 mokinių iš 1 – 10 klasių. Turime gražių pasiekimų.

Lietuvos mastu į geriausiųjų penktokų penkiasdešimtuką pateko Simas Ubavičius. Jo rezultatas – 29 vieta Lietuvoje.

Lietuvos mastu į geriausiųjų šimtuką savo klasėse pateko penktokas Haroldas Žebrauskis (76 vieta), devintokai Karolis Mačernis (66 vieta) ir Martynas Lydis (96 vieta).

Savivaldybėje turime šešias pirmąsias vietas:

2b kl. Augustas Žutautas (mokyt. Saulius Ratas), 5b kl. Simas Ubavičius, (mokyt. J.Černevičienė), 6a kl. Jokūbas Griauslys (mokyt. R. Sodienė), 7b kl. Edminas Alimas (mokyt. J. Černevičienė), 8b kl. Vilius Buivydas (mokyt. K. Salienė), 9b kl. Karolis Mačernis (mokyt. R. Sodienė).

Džiaugiamės mokiniais, užėmusiais savivaldybėje antrąsias vietas:

3c kl. Jokūbas Kontautas (mokyt. D. Eirošienė), 6c kl. Pijus Piekus (mokyt. D. Bačkienė), 7a kl. Goda Mikalauskaitė (mokyt. J. Černevičienė ), 8b kl. Doguhan Turgut (mokyt. K. Salienė ), 9b kl. Martynas Lydis (mokyt. R. Sodienė), 10a kl. Austėja Šatkauskaitė (mokyt. K. Salienė).

Puiku, kad ir trečiųjų vietų laimėtojų tarpe yra mūsų mokinių:

2c kl. Arijus Repšys (mokyt. K. Vaškelevičienė), 5a kl. Haroldas Žebrauskis (mokyt. D.Bačkienė), 8a kl. Pijus Riepša (mokyt. K. Salienė), 9a kl. Julius Eidimtas (mokyt. D. Bačkienė).

Džiaugiamės savo mokinių pasiekimais. Giriame juos už darbštumą ir tikime, kad didžiausios mūsų mokinių pergalės dar ateityje.