Tarptautinis pradinio ugdymo mokinių piešinių konkursas „Sportas vienija visus“

Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija organizavo Tarptautinį pradinio ugdymo mokinių piešinių konkursą „Sportas vienija visus“. Buvo sulaukta net 182 piešinių iš 29 Lietuvos ir užsienio ugdymo įstaigų. Šiame konkurse dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš Lietuvos, Rumunijos, Moldavijos, Lenkijos, Kroatijos ir Gruzijos. Vaikai, pasitelkę įvairias piešimo technikas, perteikė savo požiūrį į įvairias sporto šakas, fizinio aktyvumo būdus ir svarbą. Tai dar vienas žingsnis padėti mokiniams ugdytis kūrybiškumo, pažinimo, socialinę, emocinę ir sveikatos kompetencijas. Labai smagu, kad ir mūsų mokyklos 1a klasės mokinės Fausta Staniutė, Milita Budginaitė ir Austėja Beivydaitė dalyvavo šiame konkurse. Sėkmė lydėjo Militą Budginaitę. Mergaitė 1 klasių grupėje laimėjo II vietą, o Fausta Staniutė ir Austėja Beivydaitė buvo apdovanotos padėkomis. Sveikiname ir džiaugiamės!

Vilma Šimkienė