Bendradarbiavimo pamoka, skirta Kovo 11-ajai paminėti

Kovo 10-ąją dieną 3c mokiniai kartu su Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos trečiokais dalyvavo bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Kovo 11-ajai paminėti. Nuotraukos

Pamokos pradžioje mokiniai prisiminė, kuo ši data svarbi Lietuvai, pasidžiaugė, kad galime gyventi laisvoje, nepriklausomoje šalyje. Trečiokai pasidalino kūrybiniais darbais, kuriuos kūrė ruošdamiesi šiam susitikimui. Buvo įdomu keliauti CoSpaces Edu programėle sukurtais labirintais ir padovanoti juos 1a klasės mokinukams, peržiūrėti vaikų knygeles, sukurtas naudojant Story Jumper programą, sudėlioti, nupiešti gražiausią žodį LIETUVA.

Dainuodami dainas apie Lietuvą, atsakinėdami į Kahoot viktorinos „Ką žinau apie Lietuvą?“ klausimus, supratome, kodėl turime būti visi kartu - Lietuvai, už Lietuvą ir Lietuvoje.

Buvo smagu vėl susitikti ir paminėti svarbią Lietuvai istorijos datą. Atsisveikinome pažadėję netrukus vėl susitikti!

Mokytojos Kristina ir Nijolė