Robotikos užsiėmimai „Pro Detektyvai“ ir „Pro Gelbėtojai“

Mokykloje pradėtas įgyvendinti projektas „Išmaniosios bitutės programavimo labirintuose“, skatinantis vienos iš STEAM disciplinų – technologijų (kompiuterių ir informacinės sistemos, žaidimų kūrimo, programavimo, internetinių ir programinės įrangos sprendimų, 3D modeliavimo) veiklą. Projektą finansuoja Plungės rajono savivaldybė.

Pirmokai ir trečiokai vasario 1-26d. išbandė robotikos užsiėmimus „Pro Detektyvai“ ir „Pro Gelbėtojai“. Nuotolinių pamokų metu 1 a, 1 b, 1 c ir 1 d klasių mokiniai, stebėdami animuotas skaidres, susipažino su policijos darbu, suprato, kas yra detektyvai. Aptarė, kodėl nereikia bijoti pasilikus namie vieniems ir kaip tokiais atvejais elgtis. Užsiėmimo metu tapo ,,Pro Detektyvais“ ir tyrė „nusikaltimą“: sprendė interaktyvias ir logines užduotis, konstravo, piešė. Noriai atliko namų darbus: tyrinėjo savo pirštus, ant jų esančias bangeles, darė pirštų atspaudus. 3 c kl. mokiniai mokėsi orientuotis gamtoje, prisiminė kompaso ir žemėlapio naudą, aptarė, kaip elgtis prie vandens telkinių. Trečiokai tapo ,,Pro Gelbėtojais“ ir mokėsi traukti iš bėdos draugą. Suprato, kad kariai taip pat prisideda prie gelbėjimo operacijų. Atlikdami interaktyvias užduotis, konstruodami susipažino su kariuomene ir joje dirbančiais kariais.

Dėkojame VšĮ Robotikos Akademijai, technologinio ugdymo įstaigai, už mokomąją medžiagą. Nuotraukos

Pradinių klasių mokytoja Erika Žemgulienė