Programavimo valandos „Pažink Lietuvą“

Programavimo pamokos „Pažink Lietuvą“

Kovo 3-10 dienomis mokykloje vyko programavimo pamokos „Pažink Lietuvą“. 2c, 3a, 4a, 4c kl. mokiniai išbandė užduotis, skirtas vasario 16 d. ir kovo 11 d. paminėti. Nuotraukos

Vaikai, prisiminę svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, atliko programavimo užduotis: sudėliojo Lietuvos Nepriklausomybės aktą, atkartojo Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą, sukūrė visus uždegantį lietuvių liaudies šokį, padėjo lietuviams, latviams ir estams susikibti rankomis Baltijos kelyje. Mokiniams ilgam išliks atmintyje integruotos virtualios Lietuvos istorijos ir programavimo pamokos.
Mokykla dalyvauja projekto „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimo ir išbandymo bendrajame ugdyme“ veikloje.

Mokytojos K.Vaškelevičienė ir E.Žemgulienė