Edukacinė programa „Kuršmarių vėtrungės“ (Dreverna)

Gegužės 23 d. mokyklos dramos studijos „Svajokliai“ ir saugaus eismo būrelio nariai, lydimi vadovių K.Vaškelevičienės ir R.Gusčienės, vyko į Dreverną. Pradinukai aplankė J. Gižo etnografinę sodybą, dalyvavo edukacinėje programoje „Kuršmarių vėtrungės“, kurią organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras įgyvendindamas iš ES lėšų finansuojamą projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.

Mokiniai susipažino su Pamario krašto vėtrungių istorija, simbolių ir spalvų reikšmėmis, jų gaminimo subtilybėmis. Pasivaikščiojo po seną žvejų kaimą, užlipę į 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą, grožėjosi Kuršių nerijos kopomis.

Į mokyklą sugrįžo kupini įspūdžių. Kokios gražios mūsų pačių pagamintos vėtrungės! Nuotraukos