Pažinkime save ir supantį pasaulį

Projekto komanda

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos projekte
1. Vilma Augustinė Socialinė pedagogė metodininkė Vadovė
2. Vilma Razguvienė Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vykdytoja
3. Alma Šakienė Tikybos vyresnioji mokytoja Vykdytoja
4. Sandra Šiškovienė Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Vykdytoja
5. Kristina Vaškelevičienė Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vykdytoja
6. Regina Lučinskienė Pradinių klasių mokytoja metodininkė Vykdytoja
7. Kristina Ubavičienė Ketvirtos kategorijos psichologė Vykdytoja
8. Aldona Bieliauskienė Dailės mokytoja metodininkė Vykdytoja

Nuo 2021-08-16 iki 2021-08-20 buvo vykdomas vaikų ir jaunimo socializacijos projektas Pažinkime save ir supantį pasaulį,  finansuojamas Plungės r. savivaldybės.

Tikslas - leisti aktyvų laisvalaikį gamtoje, išmokti gerbti aplinką, kurioje esame; bendrauti ir bendradarbiauti;  ugdyti vaikų socialines-emocines kompetencijas, įvairias vertybes,  kūrybiškumą; skatinti vaizduotę, valią ir savikontrolę.

Stovyklos veiklos vyko gražioje sodyboje „Po ąžuolais“  Paplatelės km. Stovyklautojai ne tik linksmai leido laiką, dalyvavo įvairiausiose veiklose, bet ir buvo maitinami skaniais, sočiais patiekalais.

Per įvairias veiklas, užsiėmimus, varžybas buvo stengiamasi pažinti save socialinėje, neformalioje aplinkoje, atskleisti savo gebėjimus, tapti drąsesniems, mandagesniems, palaikyti tinkamus socialinius ryšius.  Mokytasi saugoti gamtą bei aplinką, kurioje leidžiamas laikas,  saugiai bei deramai joje elgtis.

Stovyklautojai išbandė programavimo galimybes, ugdėsi ištvermę, mokėsi plaukti, grūdinti organizmą bei saugiai elgtis vandenyje. Dirbo komandose, sportavo. Mokėsi asmens higienos, kaip saugoti ir palaikyti  švarią bei gražią aplinką, kurioje norisi leisti laiką.

Nors oras nelepino, bet nuostabioje vietoje buvo stengiamasi  kuo daugiau būti gryname ore. Kaip sakoma: „Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga“. Kadangi vaikai ir mokytojos buvo pasiruošę bet kokiomis sąlygomis veiklas vykdyti lauke, jų neišgąsdino net lietus.

Paskutinę stovyklos dieną oras buvo palankus kelionei, todėl ji smagiai užbaigta veiklomis Palangoje prie Baltijos jūros. Keletas vaikų jūrą matė pirmą kartą.  Pavargę, bet laimingi ir šiek tiek liūdni, nes baigėsi stovykla, grįžo namo.

Dėkoju Plungės rajono savivaldybei už projekto finansavimą, visoms dirbusioms mokytojoms, Alfredui Lučinskui už edukaciją ,,Lietuvių liaudies žaidimai ir dainos", sodybos „Po ąžuolais“ šeimininkams Gitanai ir Virginijui Leliugoms už galimybę leisti laiką puikioje vietoje bei skanų maistą, tėveliams už puikius vaikus, parodytą dėmesį bei vaišes.

1 diena

2 diena