STEAM projekto patyriminės veiklos (Projektas „Kokybės krepšelis“)

Gruodžio 17 d. 3d klasės gamtamokslių būrelio „Stebėk. Tyrinėk. Bandyk“ mokiniai vyko į mišką ieškoti Kalėdų. Su vietos gyvenimu, jo paslaptimis ir papročiais supažindino geroji miško dvasia. Ji vaikams priminė, kad giria - didžiulė karalystė, kurią reikia gerbti bei tausoti. Miško globėja siūlė kalėdines eglutes keisti į gražią eglės ar pušies šakų puokštę.

Pusnynuose mokiniai surado nusiminusį Kalėdų Senelį - jam buvo pabėgę elniai, todėl kvietė vaikus stebėti paliktus pėdsakus. Trečiokai stebėjo rastas žvėrelių pėdas ir negailestingos žiemos išbandymus patiriantiems gyvūnams paliko dovanų.

Vėliau miško virėjas visus kvietė paragauti karštos baravykų sriubos. Išvyka buvo įsimintina ir dar dėl vienos priežasties - sniego tyrinėjimus, kasinėjimus, paieškas mokiniai atliko kartu su tėveliais.

3d klasė miške surado Kalėdas.

Aušra Jašinskienė