Tradicinė ES programavimo savaitė mokykloje

ES programavimo savaitė  (Code Week 2022) yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas - visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu. Prie šios iniciatyvos jau penktus metus iš eilės prisijungia ir mokyklos pradinukai.

Spalio 17-21 d. vyko ES programavimo savaitės renginys „Robotuko kelionės“. Mokiniai, atlikdami įdomias ir smagias užduotis, susipažino su kompiuterio veikimo pagrindais, mokėsi programuoti. Svarbiausia, kad visa tai darė nesiliesdami prie kompiuterio.

Buvo įdomu, vaikščiojant ir atliekant skaičiavimo užduotis, suprasti, kaip kompiuteris rikiuoja atsitiktinius skaičius tinklinio rikiavimo algoritmu.

Trečiokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ozobot ateities miestas“,  kurio metu išmoko koduoti Ozobotą – mažą, beveik rutulio formos robotą. Dirbdami porose, vaikai ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo, programavimo įgūdžius.