Integruoto teminio projekto „Pažink Vilniaus istorinių statinių unikalumą“ išvyka

Š.m. birželio 7 dieną anglų k. mokytoja L. Oželienė su auklėtinių klase (6c) vyko į Vilnių, į edukacinę išvyką pagal integruoto teminio projekto „Pažink Vilniaus istorinių statinių unikalumą“ programą. Nuotraukos

Aplankėme Valdovų rūmus. Gidė Liuda mokiniams išsamiai pristatė istorines ekspozicijas, aprodė įspūdingas Valdovų rūmų sales, įvardino jų puošybos elementų stilius. Vėliau su mokiniais dalyvavome kultūros paso paslaugų organizatoriaus Bažnytinio paveldo muziejaus, VŠĮ Sakralus menas edukaciniame renginyje „Vilniaus Katedros požemiai“. Ši paslaptinga edukacija mokiniams patiko, nė vienas neišsigando ir drąsiai apžiūrėjo karališką mauzoliejų, palaidotų Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusių asmenų bei valdovų kriptas. Trečioji išvykos dalis - teminė ekskursija Vilniaus senamiestyje anglų kalba. Gidė Giedrė pristatė svarbiausius istorinius Vilniaus senamiesčio statinius, šiltai ir aktyviai bendravo su šeštokais anglų kalba. Mokiniams buvo paskirta projekto užduotis - nupiešti pasirinktą Vilniaus senamiesčio istorinį pastatą ir užrašyti jo architektūros stilių, tad visi susidomėję įdėmiai klausėsi gidės. Parsivežėme ne tik daug įspūdžių ir puikių nuotraukų, bet ir pagilinome istorines žinias bei įgijome bendravimo anglų kalba įgūdžių. Piešinių paroda „The Unique Historical buildings in Vilnius old town“ bus parengta birželio 24 d.

6 c klasės vadovė, anglų kalbos mokytoja Loreta Oželienė