Mokymosi bazės modernizavimas specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymui

Vienas iš mokykloje įgyvendinamo projekto KK+ uždavinių yra mokymo bazės modernizavimas specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymui(si). Šiuo tikslu mokyklos psichologės kabinetas buvo aprūpintas inovatyviomis priemonėmis, skirtomis nusiraminimui, meno ir žaidimų terapijoms, atnaujinti kai kurie kabineto baldai. Priemonės naudojamos tiek mokinių individualioms konsultacijoms, tiek grupiniams užsiėmimams. Nuotraukos

Į vaiką orientuota pagalba teikiama ne tik specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams, bet ir visiems kitiems, kurie patyrė įvairius išgyvenimus, susijusius su šių dienų aktualijomis, amžiaus krizėmis ir panašiai. Džiugu, kad pastebima grupinių užsiėmimų teikiama nauda bei tolimesnis jų poreikis, todėl siekiant gilinti vaikų bendravimo, emocijų valdymo bei konfliktų sprendimų įgūdžius, nuspręsta šiuos užsiėmimus tęsti ir kitais mokslo metais.

Psichologė Kristina Ubavičienė