Devintokų metinių projektinių darbų pristatymas

Birželio pradžioje devintokai pristatė per visus mokslo metus vykdytus projektinius darbus. Tai buvo biologijos, fizikos, chemijos ir matematikos projektai. Per pristatymui skirtą laiką mokiniai, trumpai pateikę teorinę medžiagą, didesnį dėmesį skyrė eksperimentinės, tiriamosios, praktinės veiklos pristatymui. Kiekvienam mokiniui buvo užtikrinta galimybė mokytis STEAM dalykų: spręsti pasaulio problemas, kelti klausimus ir pritaikyti savo turimus įgūdžius, pamatyti mokomųjų dalykų integraciją. Pristatydami savo projektus, mokiniai patys pažymėjo, kad patobulino įvairias kompetencijas: pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo.

Mokinių projektiniams darbams vadovavo mokytojos Irutė Šimkuvienė, Silva Kurlinkutė, Daiva Andruškaitė, Rūta Sodienė. Šių mokytojų pagalba, patarimai mokiniams buvo labai vertingi ir labai naudingi. Mokinių projektiniai darbai buvo įdomūs, informatyvūs, turintys išliekamąją vertę.

Rūta Sodienė