Anglų k. integruotas teminis projektas „Baltai. Ką mes turime bendro ir kuo skiriamės nuo artimiausių kaimynų latvių?“

Gegužės- birželio mėnesiais 7a ir 7b klasės mokiniai vykdė KK+ anglų k. integruotą teminį projektą „Baltai. Ką mes turime bendro ir kuo skiriamės nuo artimiausių kaimynų latvių?“, kurį koordinavo anglų k. mokytojos Sandra Jankauskienė ir Raminta Danupienė. Mokiniai rengė projektinius darbus anglų k. apie Latvijos kultūrą, ekonomiką, lankytinas vietas, istoriją ir kt. Visi kartu su mokytojomis ieškojo skirtumų ir panašumų su kaimynais latviais. Birželio 9 d. abi klasės su klasių vadovais bei anglų k. mokytojomis vyko į Rygą, kur gyvai galėjo išklausyti vietinės gidės pasakojimo apie sostinės istoriją, realiai pamatyti ir aplankyti kai kuriuos objektus. Pakeliui namo mokiniai užsuko į Jurmalą, kur galėjo pastebėti mūsų kurorto Palangos bei Latvijos kurorto Jurmalos skirtumus, diskutuoti su mokytojais apie mūsų ir latvių istoriją bei kultūrą.

Sandra jankauskienė