Respublikinis konkursas – paroda „Žalias lapas“

Kovo 20 d. 2d kl. mokiniai minėjo Žemės dieną ir dalyvavo šalies mokinių, mokytojų konkurse–parodoje „Žalias lapas“. Konkurso tikslas – ugdyti sąmoningą požiūrį į įvairias atliekas, skatinti tausoti turimus išteklius, mažinti taršą.

Šia iniciatyva  buvo siekiama atkreipti dėmesį į gamtą, gyvūniją, kaip didžiulį ir neįkainojamą gamtos turtą, gyvybės šaltinį. Jei vidutinė pasaulinė temperatūra pakiltų 1,5 laipsnio pagal Celsijų, žūtų vandenynuose gyvenantys vandens augalai, koralai, išnyktų kai kurios vandens gyvūnijos rūšys. Todėl privalome atkreipti dėmesį ir šiais metais iš antrinių žaliavų bandėme sukurti vandenynų gyventojus. Ruošdami darbus parodai,  ne tik lavinome kūrybinę vaizduotę bei gebėjimą eksperimentuoti, bet ir prikėlėme nereikalingus daiktus antram gyvenimui, sutaupėme kitas medžiagas, reikalingas jų pagaminimui, siekėme atkreipti dėmesį į tvarumą ir į ekologiškumą. Išrinkti geriausi darbai:  dygliažuvė, aštuonkojis, vėžliukas.

Eglė Vagnorienė, pradinio ugdymo mokytoja