Veiksmo diena „Integruojame įvairiai“

Spalio 16 dieną projekto "Integralaus ugdymo principais ir naujausiais žinių perdavimo metodais paremto, matematikos ugdymo proceso organizavimo modelio diegimas mokyklose" dalyviai rinkosi Tauragės rajono Žygaičių gimnazijoje. Nuotraukos

Veiksmo dienos „Integruojame įvairiai“ renginiuose mūsų mokyklą atstovavo aštuntokų komanda – Kotryna Grumblytė, Emilė Kėsaitė, Urtė Smilgevičiūtė, Urtė Stuopelytė, Justas Balsys, Gvidas Mažeika, Benas Mikalauskas ir Nojus Norvidas. Mokinius lydėjo projekte dalyvaujančios matematikos mokytojos Dalija Bačkienė ir Rūta Sodienė. Renginio metu mokiniai, paskirstyti grupėmis, dalyvavo įvairių veiklų stotelėse. Stotelėje „Tada ir dabar“ susipažinome su senųjų civilizacijų raštais - iš popieriaus padarėme senovinių raštų laikrodžius. Stotelėje „Konstruoju ir matuoju“ pasigaminome įrankius, kuriais naudodamiesi kieme konstravome figūras ir skaičiavome jų perimetrus ir plotus. Stotelėje „Optikos magija“ aiškinomės, kodėl pakaitintas kiaušinis, įmestas į vandenį, tampa sidabriniu arba kodėl pieštukas, įdėtas į vandenį, lūžta. Stotelėje „Širdele, tuk tuk“ matavome savo pulsą ir kvėpavimą ramybės būsenoje ir po fizinio krūvio. Pasibaigus renginiui, grįžome namo kupini gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių.

Justas Balsys, 8a kl.