Bendrystės pamokos Plungės parke

  • Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 23 dieną mokykloje svečiavosi Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 2a ir 2b klasių mokiniai kartu su mokytojomis Nijole Meškauskiene ir Sotera Martusevičiene.

Svečiai apžiūrėjo klases, biblioteką, muziejų. Pasidžiaugė, kad mokykla brangina ir saugo savo istoriją. Dėkojame mokytojai Sandrai Jankauskienei ir jos mokiniams už įdomią istorijos pamoką, mokytojoms Erikai Žemgulienei ir Jūratei Adomavičienei už supažindinimą su mokykloje vykdoma veikla.

Po susitiko mokykloje 2b ir 2c klasės mokiniai kartu su svečiais iškeliavo į Plungės parką. Čia laukė interaktyvi pažintinė kelionė. Mokiniams reikėjo žemėlapyje surasti nurodytus objektus ir atlikti užduotis. Smagu buvo ne tik apžiūrėti Mykolo Oginskio dvarą ir žirgyną, bet ir išgirsti istoriją apie Perkūno ąžuolą, surasti šikšnosparnių inkilus, sukurti skulptūrą, pagauti šešėlį, atpažinti gamtos ženklus, padedančius nustatyti pasaulio kryptis, o atliktas užduotis pristatyti draugams Padlet aplanke.

Džiugu, kad ir svečiams, ir mūsų mokyklos antrokams patiko nepaprasta kelionė po išmanųjį Plungės parką. Lauksime kitų užsiėmimų kartu.

Susitikimo video medžiaga.

Nuotraukos:
Kristina Vaškelevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos