Antikorupcinio sąmoningumo pamokėlės ketvirtokams

• Paskelbta: 2024-05-08
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 2 d. 10b ir 7a klasių mokinių komandos, kurios dalyvavo idėjų maratone „Skaidrumo kodas", ketvirtokams pravedė pamokėles temomis „Drąsa pranešti" ir „Vertybės mūsų gyvenime". Dešimtokai pristatė pačių sukurtas ir nufilmuotas antikorupcinį sąmoningumą stiprinančias situacijas, idėjas. Ketvirtokai, peržiūrėję filmukus, atsakė į klausimus, kaip elgtųsi kiekvienoje situacijoje, diskutavo, kad reikia būti sąžiningiems, pranešti suaugusiesiems apie netinkamą elgesį, o žaisdami dešimtokų pasiūlytą žaidimą, prisiminė mokinio teises ir pareigas. Septintokai pradinukams priminė vertybės sąvoką, kartu išsiaiškino pagrindines vertybes ketvirtokų gyvenime. Mokiniai, dirbdami grupėse, atliko užduotis: piešiniu užkodavo vertybes, jas apibūdino, kūrė joms šūkius, rinko dainas, spalvas.

Ketvirtokai pamokas įvertino puikiai. Tikimės, kad mažieji mūsų mokyklos mokiniai bus sąmoningi, sąžiningi, atsakingi, teisingi sau ir kitiems.

Iki kitų susitikimų.

Ekonomikos mokytoja Jūratė Černevičienė