Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“

• Paskelbta: 2024-04-23
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 20 d. vyko didžiausia Valstybinių miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengta miškų sodinimo šventė – Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ Dainų šventės šimtmečiui paminėti.

Nacionalinis miškasodis – jau papročiu tapusi, kasmet vykstanti medelių sodinimo šventė, kurios metu įveisiami ir atkuriami Lietuvos miškai, taip prisidedant prie mūsų šalies miškingumo didinimo.

Į akciją įsitraukė ir 9b kl. mokiniai Justas Einikis, Laurynas Juška, Aidas Kupšys, Aivaras Petreikis ir Martynas Lydis. Jaunuoliai, kartu su kitais gamtai neabejingais akcijos dalyviais, sodino pušeles ir eglaites Purvaičių miške, Plungės rajone. Gamta nepagailėjo gero oro, o girininkai vaišių- žirnių košės, saldumynų, aromatingos arbatos.

Daiva Andruškaitė