Projekto pradžia

Kokią mokymo(si) aplinką vadiname netradicine? Kodėl pastaruoju metu pabrėžiamas mokymas(is) netradicinėse aplinkose? Ką duoda mokymas(is) netradicinėje aplinkoje? Ar  tai formuoja kolektyvą? O gal mokymas(is) už tradicinio mokymo įstaigos ribų suteikia mokymo(si) temai gyvenimišką pagrindą, padeda suprasti, kodėl mokomės tą temą ir kaip išmoktą dalyką panaudosime gyvenime? Kaip skiriasi mokymo(si) tradicinėse mokymo įstaigose ir netradicinėse aplinkose kokybė?

Šiuos ir dar daugelį kitų su mokymu(si) netradicinėse aplinkose susijusių klausimų nagrinėsime 2016-2018 mokslo metais, įgyvendindami tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Mokymasis netradicinėje aplinkoje“ („Learning through Outdoor Experience“) pagal„Erasmus+“ 2 programą.  Organizuosime pamokas neįprastose erdvėse, diskutuosime su  mokytojais, mokiniais ir jų tėvais bei projekto partneriais iš Rumunijos, Lenkijos ir Makedonijos.