Regioninis konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“

2023 m. lapkričio 24 d. vyko dvyliktasis regioninis konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“, skirtas Simono Daukanto 230-osioms gimimo metinėms paminėti.

Žemaitijos regiono skaitymuose, 1-4 klasių mokinių grupėje varžėsi 16 skaitovų, atvykusių iš

Skuodo, Sedos, Ylakių, Mosėdžio, Palangos, Mažeikių, Kretingos, Rietavo, Plungės, Klaipėdos.

Konkurso organizatoriai – Skuodo rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius bei Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, Skuodo žemaičių draugija.

Skuodo rajono vicemerė Audronė Pitrėnienė pasveikino iš visos Žemaitijos regiono susirinkusius skaitovus ir patikino juos, kad jie jau yra nugalėtojai, nes šiandien susirinko Skuode, Simono Daukanto gimtinėje ir vieni kitiems padovanos savo skaitomą žemaitiškai parašytą kūrinį.

Skaitovų kompetenciją vertino garbi komisija.

Džiugu, kad tarp laureatų - ir mūsų mokyklos mokiniai:

*Paula Nakopia, 2a kl.- I vieta. Mokytoja Stanislava Venslauskienė;

*Mykolas Ulba, 4d kl.- II vieta. Mokytoja Aušra Jašinskienė.

Paula buvo įvertinta ir žiuri komisijos asmenine nominacija.

*   *   *   *   *   *   *
Mokykla dėkoja mokiniams, jų tėveliams ir mokinius ruošusioms mokytojoms.

Stanislava Venslauskienė