Konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“

Lapkričio 14 dieną, nuskambėjus darželinukų ir pradinukų žemaitiškų skaitymų konkurso turui, į Plungės viešosios bibliotekos scenelę buvo pakviesti ir vyresniųjų klasių mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo 5c kl. mokinė Luka Rybakovaitė (mokytoja Kristina Untulytė - Kleinienė) bei 6c klasės mokinys Mindaugas Girdenis (mokytoja Rūta Paulikienė). Penktokė Luka skaitė M. Sabaliausko tekstą „Truopnė gaspadėnė”. Mergaitė iš visų išsiskyrė teatrališkumu ir nuoširdžia meile scenai ir žemaitiškam žodžiui. Luka konkurse pelnė trečiąją vietą. Mindaugas skaitė savo mokytojos sukurtą tekstą „Svajuonė”. Mokinys pelnė pirmąją vietą.

Abu skaitovai lapkričio 24 dieną yra pakviesti į regioninį konkursą Skuode.

Rūta Paulikienė, lietuvių k. mokytoja

* * * *

Mokykla dėkoja Lukai ir Mindaugui, jų tėveliams bei mokinius ruošusioms mokytojoms.

Rūta Paulikienė