Konkursas „Skaitīmā žemaitėškā“

Lapkričio 14 dieną Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko tradicinis žemaitiškai skaitančių mokinių konkursas, kuriame dalyvavo  mūsų mokyklos septyni pradinukai: Rugilė Alutytė, 1a kl. (mokyt. Vilma Šimkienė), Sofija Kvestytė, 1c kl. (mokyt. Regina Gusčienė), Paula Nakopia, 2a kl. (mokyt. Staselė Venslauskienė), Urtė Daržinskaitė, 2b kl. (mokyt. Saulius Ratas), Luknė Stroputė, 3c kl. (mokyt. Daiva Eirošienė), Dominyka Čiuželytė, 4c kl. (mokyt. Vilma Razguvienė), Mykolas Ulba, 4d kl. (mokyt. Aušra Jašinskienė). Mokiniai tarmiškai  porino linksmas istorijas, nutikimus.

Pirmąją vietą  laimėjo Mykolas Ulba, 4d kl. (mokytoja Aušra Jašinskienė ), trečiąją vietą – Paula Nakopia, 2a kl. (mokyt. Staselė Venslauskienė). Visiems kitiems dalyviams ir konkursui pasiruošti padėjusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos.

Lapkričio 24 dieną Paula Nakopia ir Mykolas Ulba dalyvaus Skuode vyksiančiame Žemaitijos regiono „Skaitīmā žemaitėškā" konkurse.

Mokykla dėkoja mokiniams, jų tėveliams ir mokinius ruošusiems mokytojams.

Stanislava Venslauskienė