Septintokų protmūšis

• Paskelbta: 2024-03-22
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 21 dieną, ketvirtadienį, 7 klasių mokinių komanda „Senamiestukai“ dalyvavo „Ryto“ mokyklos organizuotame ,,Protų mūšyje“. Į šį renginį išvyko septynių mokinių komanda, komandos kapitonė 7a klasės mokinė Goda Mikalauskaitė, septynių sirgalių ir jų draugų būrys, mokytojos Jūratė Černevičienė ir Irena Stonkienė. Atkaklioje kovoje mūsų mokyklos septintokai buvo sumaniausi sprendžiant matematikos galvosūkius, atsakinėjant į lietuvių kalbos klausimus, na o „Žaibo“ turnyras rungtyniauti mėgstantiems „Senamiestukams“ – tikras smagumėlis! Užduočių netrūko ir sirgaliams: jiems ir pasakojimą, vartojant matematikos sąvokas, reikėjo parašyti, ir verbą artėjančiam Verbų sekmadieniui sukurti, ir savo komandą padrąsinti. Tai va, jei kam neaišku, kas laimėjo Plungės mokyklų matematikos ir lietuvių kalbos protmūšį, paklauskite vertinimo komisijos nario 10b klasės mokinio Justo Mažeikos, kuris atsakymus skaitė, rezultatus skaičiavo ir „Senamiestukų” žiniomis bei kūrybiškumu buvo, manome, labai patenkintas. Renginiui pasibaigus, Justas santūriai pratarė: „O kas jums čia dar neaišku?”.

Irenos Stonkienės