Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2023”

Jau paskelbti tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra 2023“ galutiniai rezultatai. Visi mūsų mokyklos mokiniai konkursui registravosi per mokyklą ir konkurse dalyvavo akivaizdiniu būdu. Konkurso dalyvių mokestį mokykla sumokėjo iš KK+ projekto lėšų. Šiais mokslo metais konkurse dalyvavo 41 mokinys iš 1 – 10 klasių. Turime gražių pasiekimų.

Lietuvos mastu į geriausiųjų pirmokų penkiasdešimtuką pateko Karolis Šedvydis. Jo rezultatas – 36 vieta Lietuvoje.

Lietuvos mastu į geriausiųjų šimtuką savo klasėse pateko dešimtokas Neimantas Rimavičius (72 vieta), ketvirtokas Simas Ubavičius (81 vieta), šeštokas Edminas Alimas (91 vieta).

Savivaldybėje turime septynias pirmąsias vietas:

1c kl. Karolis Šedvydis (mokyt. K. Vaškelevičienė), 2c kl. Jokūbas Kontautas (mokyt. D. Eirošienė), 4b kl. Simas Ubavičius, (mokyt. G. Kurmanskienė), 5a kl. Jokūbas Griauslys (mokyt. R. Sodienė), 6b kl. Edminas Alimas (mokyt. J. Černevičienė), 7a kl. Pijus Riepša (mokyt. K. Salienė), 10b kl. Neimantas Rimavičius (mokyt. J. Černevičienė).

Džiaugiamės mokiniais, užėmusiais savivaldybėje antrąsias vietas:

2b kl. Domas Tamušauskas (mokyt. A. Gerdauskienė), 5b kl. Deimantė Ročiūtė (mokyt. K. Salienė), 6c kl. Simas Rekašius (mokyt. R. Sodienė), 8b kl. Viltė Daukantaitė (mokyt. D. Bačkienė).

Puiku, kad ir trečiųjų vietų laimėtojų tarpe yra mūsų mokinių:

2a kl. Aistė Lubytė (mokyt. E. Strazdauskienė), 5b kl. Justė Mačiuitytė (mokyt. K. Salienė), 6a kl. Goda Mikalauskaitė (mokyt. J. Černevičienė), 7b kl. Vilius Buivydas (mokyt. K. Salienė), 8b kl. Žygimantas Palšis (mokyt. D. Bačkienė).

Džiaugiamės savo mokinių pasiekimais. Giriame juos už darbštumą ir tikime, kad didžiausios mūsų mokinių pergalės dar ateityje.

Rūta Sodienė