Europos pinigų viktorina

• Paskelbta: 2023-04-21
  • Kategorija: Konkursai

Š. m. kovo 30 d. dvidešimt 9a ir 9b klasių mokinių, suskirstytų į komandas po 2, dalyvavo jau šeštą kartą Lietuvos bankų asociacijos, Lietuvos Junior Achievement, European Banking Federation organizuotoje Europos pinigų viktorinoje.
I-asis etapas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 1745 moksleiviai iš visos Lietuvos. Dalyviai per Kahoot programėlę turėjo atsakyti į 15 testo tipo klausimų, kurie reikalavo ir žinių, ir greitos reakcijos. Iš mūsų mokyklai atstovavusių komandų geriausiai sekėsi Erikui Petreikiui ir Nojui Varpiotui, kurie, teisingai atsakę į 14 klausimų, užėmė aukštą 9 vietą.

Po viktorinos mokiniai džiaugėsi dalyvavę, pasitikrinę ir papildę savo žinias apie Europos pinigus, o pamėginę šiais metais, planuoja dalyvauti ir kitąmet.
Geriausiai pasirodžiusi komanda atstovaus Lietuvai II-ajame šios viktorinos etape, kuris vyks Briuselyje gegužės 15 - 16 d.

Autorius:
Jūratė Černevičienė, ekonomikos mokytoja