Matematinis „Saulės“ mūšis

• Paskelbta: 2023-03-28
  • Kategorija: Konkursai

Šių metų kovo 23 d. 9b klasės mokinių komanda: Skaistė Danytė, Gabrielė Petreikytė, Rugilė Jurevičiutė, Nojus Beinoras ir Orestas Vaitkus dalyvavo Plungės „Saulės“ gimnazijos organizuotame konkurse Matematinis „Saulės“ mūšis. Vienas iš konkurso tikslų- skatinti tarpmokyklinį matematikų bendradarbiavimą, todėl konkurse dalyvavo Ryto pagrindinės, Kulių gimnazijos, Senamiesčio mokyklos bei „Saulės“ gimnazijos devintokų komandos. Konkurso metu dalyviai atliko įvairias kūrybines, praktines užduotis, t.y. teorines matematikos žinias taikė praktikoje, tobulino komandinio darbo įgūdžius. Aktyviai į darbą jungėsi ir mūsų mokyklos komandą palaikantys sirgaliai: Sintija Rutkutė, Gerda Kidikaitė, Daniil Bezhenarov, Elijus Simonavičius, Smiltė Einingė, Emilija Petkutė. Bendromis komandos ir sirgalių pastangomis iškovota I vieta. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės pergale.

Dalija Bačkienė