„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų rajoninis etapas.

Vasario 22 d. įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, kuriose dalyvavo Plungės miesto pradinių klasių bendrojo ugdymo mokyklos. Džiaugiamės, nes mūsų mokyklos komanda laimėjo pirmąją vietą.

Mokyklos garbę gynė: Lukas Černeckis, 4a kl., Rokas Černeckis, 4a kl., Einartas Lekstutis, 4a kl., Danielius Paulikas, 4b kl., Pijus Mačijauskas, 4b kl., Domas Zagorskis, 4b kl., Majus Labanauskas, 4c kl., Armandas Repšys, 4c kl., Damyras Augustinas, 4c kl., Nojus Norvaišas, 4c kl., Aistė Jonikaitė, 4a kl., Deimantė Kaniavaitė, 4a kl., Liepa Mažrimaitė, 4a kl., Kamilė Mišeikytė; 4a kl., Gabrielė Šatkauskaitė, 4a kl, Nida Galminaitė, 4c kl., Urtė Alminaitė, 4c kl., Urtė Bagdonaitė, 4c kl., Auksė Bertašiūtė, 4c kl. ir Viktorija Oželytė, 4c kl.

Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos Vilma Šimkienė ir Regina Gusčienė.

Vilma Šimkienė ir Regina Gusčienė, pradinių klasių mokytojos.