Tarptautinis kūrybinių darbų konkursas ,,Kuriu žiemužės pasaką 2022“.

2023 metus pasitinkame su puikia žinia. Gruodžio mėnesį penki 3 – 4 kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame kūrybinių darbų integruotame anglų k. bei dailės ir technologijų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką 2022“. Konkursą organizavo VŠĮ „Saulės“ privati gimnazija. Konkurso partneris – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija. Tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą ir gilinti jų anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius. Konkurse dalyvavo 350 pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos, Švedijos, Ispanijos. Dalyvavo daugiau nei 80 ugdymo įstaigų. Mūsų mokyklą pasiekė žinia, kad 4a klasės mokinė AISTĖ JONIKAITĖ (mokytojos V. Šimkienė ir I. Šaulienė) laimėjo III vietą. Džiaugiamės ir didžiuojamės Aistės pasiekimu.

Vilma Šimkienė