Anglų kalbos konferencija

• Paskelbta: 2023-12-18
  • Kategorija: Renginiai

Gruodžio 6 dieną mūsų mokykloje vyko rajoninė 9-10 klasių mokinių viešojo kalbėjimo anglų kalba konferencija tema „Artificial intelligence: an invaluable help or real threat?“, kurios tikslas skatinti gabių mokinių kūrybinių, meninių ir viešojo kalbėjimo gebėjimų lavinimą ir bendradarbiavimą panaudojant kalbos galimybes. Konferencijoje dalyvavo gausus būrys Plungės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių, paruošusių 5 min. trukmės pristatymą nurodyta tema.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokyklos mokinių Ervinos Stulpinaitės (10b kl.), Gabrielės Petreikytės (10b kl.), Orintos Srėbaliūtės (10a kl.), Gabrielės Brazauskytės (9a kl.) paruoštomis viešosiomis kalbomis, dėkojame mokines rengusioms anglų k. mokytojoms S. Jankauskienei bei Loretai Oželienei.