Mokslinė mokinių konferencija Klaipėdos Universitete

• Paskelbta: 2023-04-07
  • Kategorija: Renginiai

Balandžio 7 d. Klaipėdos Universiteto auditorijų ir konferencijų komplekse „Aula Magna“ vyko 10-oji tęstinė mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, kurioje dalyvavo per pusantro šimto dalyvių iš visos Lietuvos. Plungės Senamiesčio mokyklos 8b klasės mokiniai Emilijus Broneika ir Paula Bertašiutė paruošė pranešimą „Plungės Senamiesčio mokyklos mokinių iniciatyvos, savanorystė ir socialinis dalyvavimas“. Pasiruošti jiems padėjo socialinė pedagogė Vilma Augustinė. Konferencijoje pranešimą pristatė Emilijus Broneika ir Saulė Šedvydytė.

Smagu, kad konferencijos vertinimo komisija pastebėjo visus mokinių pranešimus ir suteikė jiems nominacijas: „Konferencijos „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“ atradimas“, „Originaliausias 2023 metų pranešimas“, „Inovatyviausias 2023 metų pranešimas“, „Informatyviausias 2023 metų pranešimas“, „Moksliškiausias 2023 metų pranešimas“ ir „Geriausias 2023 metų pranešimas“.

Mūsų moksleivių paruoštas ir pristatytas darbas gavo nominaciją „Geriausias 2023 metų pranešimas“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų 8b klasės mokiniais Emilijumi Broneika, Paula Bertašiute bei Saule Šedvydyte.

Vilma Augustinė