,,Matematika tautinėje juostoje“

• Paskelbė : Erika Žemgulienė
  • Paskelbta: 2023-04-18
  • Kategorija: Renginiai

Kovo mėnesį mūsų mokyklos 7 – 8 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame integruotame dailės ir matematikos projekte ,,Matematika tautinėje juostoje“, kurį organizavo Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija.
7a klasės mokinės  Mėta Laučytė ir Austėja Nedošovenko (mokyt. K. Salienė), 7b klasės mokinė Deimantė Vikniutė (mokyt. K. Salienė), 7c klasės mokinys Raigardas Ruibys (mokyt. J. Černevičienė), 8c klasės mokinė Brigita Jonušaitė (mokyt. D. Bačkienė) projektui pateikė savo kūrybinius darbus, kurie buvo atlikti ant nurodyto dydžio languoto popieriaus, naudojant įvairias priemones (pieštukus, rašiklius ir t.t.). Mokiniai, naudodami tik kvadratus, kūrė tautinės juostos ornamentus.
Džiaugiamės, kad Brigitos kūrybinis darbas pateko tarp šešių geriausiųjų – tad dar laukiame rengėjų įsteigto prizo. Visi projekte dalyvavę mokiniai ir mokytojai apdovanoti padėkos raštais.

Rūta Sodienė