Kai margutis rieda - žemė bunda

• Paskelbta: 2023-04-21
  • Kategorija: Renginiai

Praėjus savaitei po Velykų tradiciškai minime dar vieną progą – Atvelykį. Balandžio 17-ą dieną mūsų mokyklos 4a, 4b, ir 4c klasių mokiniai šventė Mažąsias vaikų Velykėles. Skambant muzikai visi ketvirtokai draugiškai atkeliavo į mokyklos sporto aikštelę. Puikiai nusiteikę, mokiniai dalyvavo linksmosiose estafetėse, nešė margučius mediniuose šaukštuose, mėgino kuo greičiau pergabenti juos iš vienos lėkštės į kitą, mesdami kamuoliukus į kibirus, išbandė savo rankų taiklumą, rungėsi, kurio margutis stipriausias, patys rinko gražiausiai papuoštą kiaušinį. Linksmiausia Velykėlių šventės dalis buvo margučių ridenimo varžybos, kurių metu kiekvienas galėjo išbandyti savo taiklumą.

Po šventės namo mokiniai išskubėjo linksmi ir gerai nusiteikę. Dar kartą įsitikinome, kad prasmingas bendradarbiavimas ir pasibuvimas drauge padaro visus draugiškesnius, turtingesnius žiniomis ir pakylėja nuo kasdienybės minčių.

Regina Gusčienė, Gitana Kurmanskienė, Vilma Šimkienė