Viktorina „Moki žodį – žinai kelią“

• Paskelbta: 2023-03-10
  • Kategorija: Renginiai

„Lietuvių kalba yra gražiausia, nes ji gimtoji. Ji mus išlingavo ir užaugino,“ – taip šeštokai kovo 10 dieną viktorinos „Moki žodį – žinai kelią“ metu atsakė į klausimą, kuri kalba gražiausia. Taip pratęsėme renginių ciklą, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Sujudo ir suošė mūsų šeštokai atsakinėdami į 30 klausimų apie lietuvių kalbos kelią iki šių dienų. Emocijos liejosi upėmis, kas džiaugėsi, kas truputėlį nusivylė savo pasirinkimu, bet rezultatais patenkinti liko visi: 1 vieta atiteko 6c klasės „Kulkų“ komandai, o antroji „X komandai“ (6a kl.), „Žemaitukams“ (6b kl.), „Daiktavardžiams“ (6d kl.). Renginio pabaigoje nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti knygomis ir visiems palinkėta su lietuvių kalba kartu eiti per visą gyvenimą – juk ji ir galvą paglosto, ir širdį ramina.

Daiva Rimkienė ir Rūta Paulikienė