STEAM nuotolinės dirbtuvės

• Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 18 d. mūsų mokyklos 4a ir 4c klasių mokiniai bei mokytojos Vilma Šimkienė ir Regina Gusčienė dalyvavo respublikinėse nuotolinėse  STEAM dirbtuvėse – „Įžiebk savo šviesą“, kurias vedė Steam Code Academy  IT mokytoja ekspertė Snieguolė Bagočienė.

Mokiniai susipažino su elektros grandinės veikimu bei patys gamino bateriją savo namelio apšvietimui. Ją konstravo  iš monetų, popieriaus, folijos, druskos bei acto. Visko buvo: baterija ir veikė, ir nenorėjo veikti, vieniems pritrūko kantrybės kuriant įrenginį, o kiti labai džiaugėsi pasiekę tikslą. Buvo smagu matyti laimingus vaikus, „įžiebusius savo šviesą“. Bendra veikla ne tik sukonstravome daug baterijų, bet ir sujungėme savo energiją į vieną grandinę su 49 klasėmis iš visos Lietuvos!

Regina Gusčienė