Pasaulinė gyvūnų diena mokykloje

• Paskelbė : Erika Žemgulienė
  • Paskelbta: 2022-10-04
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 4 - Pasaulinė gyvūnų diena. Tai diena, skirta visiems gyvūnams, siekiant parodyti didžiulę jų svarbą žmonių gyvenime – juk jie ne tik pagalbininkai įvairiose situacijose, bet ir mylimi augintiniai, kasdienybei suteikiantys daugiau spalvų, džiaugsmo ir prasmės.

Saulėtą antradienio popietę mokytoja Sandra Jankauskienė, kuri augina nemažą būrį keturkojų, surengė šventę mokyklos bendruomenei ir organizavo renginį „Kinologija iš arčiau“.  Savo augintinių gebėjimus pademonstravo ne tik kolegė Sandra, bet ir mokyklos svečiai: Kinologijos sporto klubo Agility trenerė Rasa Vaščilienė su borderkoliu Zippy bei Pirėnų aviganiu Blanka iš Joniškio, gyvūnų mylėtoja ir globėja Birutė Telšinskienė su savo australų aviganėmis Reina, Heila ir Uoga bei mišrūne Kyri ir Plungės rajono policijos komisariato reagavimo skyriaus vyriausias tyrėjas kinologas Raimondas Aponkus su savo tarnybiniu šunimi Mėta.

Dėkojame gyvūnų mylėtojams - mokyklos svečiams ir kolegei Sandrai Jankauskienei - už pažintį su kinologija, pozityvias emocijas, patirtas šunų pasirodymų metu, ir puikiai praleistą laiką.