Kvietimas dalyvauti mokinių iniciatyvų finansavimo projektų konkurse

• Paskelbė : Rasa Stonkienė
  • Paskelbta: 2024-02-05
  • Kategorija: Kvietimai

Mokyklos 5-10 klasių mokiniai šiais mokslo metais dalyvauja Mokinių iniciatyvos projektų konkurse.

Projekto tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie mokyklos biudžeto sudarymą, didinti mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą.

Projektas turi būti orientuotas į tai, ko mokykloje nėra arba į tai, ką mokykla turi, bet reikia atnaujinti.

Turi būti skirti visai mokyklos bendruomenei, nereikalauti išlaikymo išlaidų ar papildomos darbo jėgos jų įgyvendinimui, neviršyti mokyklai nustatytos sumos – 4200 eurų. Gali būti finansuojami keli projektai.

Išrinktos mokinių siūlomos idėjos bus finansuojamos Plungės rajono biudžeto lėšomis.

Dokumento aprašas čia.

Konkurso mentorė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Stonkienė.

Projektą gali inicijuoti ir kurti klasė arba mokinių grupė, o pateikti 2-5 mokinių grupė.

Užpildytas projektų paraiškų formas pateikti konkurso mentorei iki 2024 m. kovo 5 d. 15 val.

Komisijos atrinkti projektai teikiami balsavimui 2024 m. kovo 12 – 17 d.

Balsuoti gali 2-10 klasių mokiniai ir mokytojai!

*  *  *  *  *

Smulkesnę informaciją teikia

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Stonkienė.