Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos

Kovo 3 d. Mažeikių Pavasario progimnazijoje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, nes mūsų mokyklos komanda laimėjo trečiąją vietą.

Mokyklos garbę gynė: Lukas Černeckis, 4a kl., Rokas Černeckis, 4a kl., Einartas Lekstutis, 4a kl., Pijus Mačijauskas, 4b kl., Domas Zagorskis, 4b kl., Majus Labanauskas, 4c kl., Armandas Repšys, 4c kl., Damyras Augustinas, 4c kl., Nojus Norvaišas, 4c kl., Matas Šimas, 4c kl. Aistė Jonikaitė, 4a kl., Deimantė Kaniavaitė, 4a kl., Liepa Mažrimaitė, 4a kl., Kamilė Mišeikytė; 4a kl., Gabrielė Šatkauskaitė, 4a kl, Danielė Zepčiukaitė, 4a kl., Nida Galminaitė, 4c kl., Urtė Alminaitė, 4c kl. Auksė Bertašiūtė, 4c kl. ir Viktorija Oželytė, 4c kl.

Varžyboms mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos Vilma Šimkienė ir Regina Gusčienė.

Vilma Šimkienė, Regina Gusčienė