Topukas - nugalėtojas!

Rugsėjo mėnesį UAB „Topo grupė“ pakvietė 3–10 metų vaikus pasinaudoti savo kūrybiškumu, dalyvauti piešinių konkurse ir nupiešti, kaip jie įsivaizduoja naują „Topo centro“ žaislų kategorijos herojų – Topuką, kuris po komisijos įvertinimo atgis ir apsigyvens įmonės žaislų kategorijoje.

Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos dailės studiją lankantys mokiniai. UAB „Topo grupė“ sulaukė 298 darbų ir padėkojo visiems piešusiems vaikams už originalias idėjas, o komisija, įvertinusi visus pateiktus darbus, nugalėtoju išrinko 3c kl. mokinio Justo Labženčio nupieštą Topuką. Organizatoriai pasveikino nugalėtoją ir jam padovanojo mobilųjį telefoną XIAOMI Redmi Note 11 Pro, planšetinį kompiuterį XIAOMI Pad 5, ausines Xiaomi Buds 3, pliušinių žaislų TY, Ludattica dėlionių, ROBLOX žaidimų rinkinį bei daug kitų prizų.

Jau netrukus Justo nupieštas Topukas taps „Topo centro“ žaislų kategorijos veidu.

Aldona Bieliauskienė